ایکس۲۲ چری به برزیل رسید

به گزارش صنعت نیوز،  ۱۹ مِی ۲۰۱۷ کارخانه تولیدی محصولات چری در برزیل همزمان با مراسم سالیانه خود شروع تولید محصول جدید ایکس ۲۲ (TIGGO 2) را در این کارخانه چشن گرفت.

این مراسم با حضور مدیران ارشد، مهندسین و کارکنان کارخانه چری در برزیل برگزار شد. انتظار می‌رود پس از عرضه ایکس۲۲ در بازار برزیل سهم فروش چری در این کشور افزایش پیدا کند و این بار ایکس ۲۲ رکورد فروش خود را پس از عرضه در برزیل ثبت کند.

توماس وانگ مدیر عامل شرکت چری در برزیل خودرو ایکس ۲۲ را محصولی با کیفیت و توانمند از نظر تکنولوژی های بکار گرفته شده در این محصول معرفی کرد. وانگ کیفیت تولید بالا، طراحی جذاب و به روز و همچنین بکارگیری فناوری های شرکت های بنام تولید کننده قطعات مختلف این خودرو را از نقاط قوت ایکس ۲۲ دانست و از کارکنان خود خواست تا کمال دقت و تلاش خود را برای موفقیت این محصول بکار گیرند. در خلال برنامه کلیه کارکنان با درج امضاء خود بر روی بدنه یک خودرو ایکس ۲۲ آن را بعنوان نمادی از تعهد خود برای دقت تولید این محصول معرفی کردند.

خط تولید کارخانه ایکس ۲۲ برزیل بعنوان یکی از مراکز استراتژیک تولیدات محصولات چری است  که در سال ۲۰۱۰ با سرمایه اولیه ۴ میلیارد دلار در وسعتی بالغ بر ۴۰۰ هکتار آغاز بکار کرد. همچنین چری برزیل اقدام به راه اندازی پارک طراحی صنعتی با آخرین استانداردهای روزجهانی کرد تا یکی از تخصصی ترین مراکز طراحی را در اختیار مهندسان قرارداده باشد. کارخانه چری در برزیل موفق شد در سال ۲۰۱۴ اولین سری از محصولات ۱۰۰ درصد تولیدی برزیل را روانه بازار برزیل کند تا سطح رقابت با سایر عرضه کنندگان داخلی و خارجی خودرو در برزیل افزایش داده باشد.

در سال ۲۰۱۷ چری بطور متوالی اقدام به راه اندازی خطوط تولید و عرضه ایکس ۲۲ در مناطق مختلف جهان از جمله برزیل، ایران و روسیه کرد. کیفیت تولید بالای این محصول و همچنین بهره مندی از فن آوری های روز دنیا در ایکس ۲۲ ضریب موفقیت این محصول را دو چندان کرده است.

استقبال گسترده مشتریان بخصوص جوانان از ایکس ۲۲ در سرتاسر نقاط عرضه شده نشان از وجود حس جوانی در این محصول دارد . ایکس۲۲ پیش از این در نیمه دوم سال گذشته توسط شرکت مدیران خودرو در ایران معرفی و عرضه شد و تاکنون چند هزار دستگاه از این خودرو به مشتریان تحویل داده شده است. طراحی زیبا ، برخوداری از امکانات رفاهی و ایمنی بالا، آن را بعنوان یک کراس اُوِر پرطرفدار در بین خریداران بازه قیمتی ۵۰ تا ۷۰ میلیون تومان قرارداده است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات فنی بیشتر در خصوص این محصول می‌توانند به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه نمایند.