درباره ما

این شرکت با استعانت از خداوند متعال و با اتکاء بر تجربیات و توان مهندسی خود در زمینه های مختلفی  فعالیت می کند

خدمات این شرکت توسط تیم های مختلف به بخش های زیر تقسیم می شود:

  • ۱- خدمات قطعه سازی : با تکیه بر تیم مجرب کنترل کیفیت و تولید، قطعات پیچیده بکار رفته در صنایع هوایی با آخرین متدها و دستگاه های پیشرفته تولید گشته و تست های کنترل کیفی حین تولید و پس از آن توسط تجهیزات کالیبره شده انجام می‌گیرد.
  • ۲- خدمات ماشین سازی : با استفاده از نرم افزار مهندسی و مدل سازی سه بعدی از جمله CATIA طرح اولیه مدل میگردد و کامل می‌شود و در نهایت شبیه سازی های انجام  شده بر روی مدل تکمیل گشته و نقشه های اجرایی تهیه می گردد. کلیه نقشه های اجرایی با مدل سه بعدی لینک است و پس از آن نمونه مهندسی و سپس نمونه عملیاتی تولید می گردد.
  • ۳- خدمات مهندسی : در این بخش تیم مربوطه کلیه خدمات محاسباتی و طراحی مورد نیاز در حوزه مهندسی مکانیک را در اختیار متقاضیان قرار می دهند. از جمله آن ها می توان به تحلیل های طول عمر مخازن، تحلیل های استاتیکی و دینامیکی و غیره اشاره نمود. با توجه به وجود دستگاه اپتیک امکان مهندسی معکوس برای قطعات پیچیده و طراحی قالب نیز از دیگر خدمات شرکت می‌باشد.
  • ۴- خدمات بازرسی: در این حوزه کلیه خدمات بازرسی عیوب از جمله بازرسی چشمی، PT (مایع نافذ)، MT (ذرات مغناطیسی)، UT ( تست امواج فراصوت)، RT (رادیوگرافی)، RTI (تفسیر فیلم‌های رادیوگرافی) و غیره قابل انجام است. هم چنین با توجه به وجود دستگاه Video borescope دارای Joystick امکان بازرسی چشمی در مخازن و مجاری باریک امکان پذیر است.
  • ۵- خدمات در حوزه آب: با عنایت به مشکل کمبود و بحران آب در کشور، این شرکت برآن شد تا در این حوزه نیز اقدامات لازم را انجام دهد. لذا پیگیری های لازم در خصوص تجهیزات و حسگرهای چشمی انجام شد و با مشارکت شرکت های خارجی محصولی را در این زمینه ارائه دادیم که در فروشگاه مردآزما به آدرس shop.mordazma.com  موجود می‌باشد.
  • ۶- خدمات آموزشی: این شرکت با تکیه بر تیم های آموزشی قوی و مجرب، اقدام به برگزاری دوره های تخصصی خودرو، جوش، مکانیک، هوافضا، نفت و …. نموده است و هم چنین گواهی نامه حضور در دوره اعطا می‌نماید که جزئیات آن ها در بخش های مربوطه در وبسایت آورده شده است.
  • ۷- محصولات آموزشی : محصولات آموزشی از جمله کتب کمک درسی در مقاطع قبل از دانشگاه، جزوات آموزشی دانشگاهی، فیلم های آموزشی و غیره نیز در فروشگاه مردآزما به آدرس shop.mordazma.com ارائه شده است.

امید داریم در جهت اعتلای میهن عزیزمان بتوانیم گامی هرچندکوچک اما مؤثر برداریم . در این راستا شرکت مردآزما اندیش همواره از نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما هم میهنان عزیز و کاربران گرامی استقبال می نماید.

                                            مدیر عامل

                                            دکتر مهران حشمتی